site sağ üst köşeye bayrak ekle

Sponsorlar

Sponsor

23
Mayıs
2013

Müjgan Ferhan Şensoy Kimdir? Doksanlar Dizisi

Müjgan Ferhan Şensoy Kimdir? Doksanlar Dizisi

Doksanlar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Müjgan Ferhan Şensoy Kimdir? Müjgan Ferhan Şensoy, Şensoy ailesinin büyük kızıdır. Ferhan Şensoy ve Derya Baykal’ın büyük kızları olarak 1989 yılında dünyaya gelen Müjgan Ferhan Şensoy’un eğitim durumu Lisans seviyesindedir ve 2011 Yılında New York, Tisch School of Arts’ten mezun oldu. Müjgan ismini babaannesinden almıştır. Doksanlı yıllarda ailecek çektikleri reklamlarda ve 2002 yılında yine ailecek oynadıkları sahibinden satılık birinci el orta oyunu adlı göst..

23
Mayıs
2013

Derya Şensoy Kimdir? Doksanlar Dizisi

Derya Şensoy Kimdir? Doksanlar Dizisi

Doksanlar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Derya Şensoy kimdir? Derya Şensoy, Şensoy ailesinin küçük kızıdır. Ferhan Şensoy ve Derya Baykal’ın küçük kızları olarak 1990 yılında dünyaya gelen Derya Şensoy, Üsküdar Amerikan Lisesi‘nden mezun olmuştur. Lise eğitiminden sonra New York’taParsons The New School for Design‘da illustrasyon eğitimi almıştır. Çok yakında ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan 90′lar dizisi oyuncu kadrosunda yer almaktadır...

23
Mayıs
2013

Deniz Oral Kimdir? Doksanlar Dizisi

Deniz Oral Kimdir? Doksanlar Dizisi

Doksanlar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Deniz Oral kimdir? İlköğretim ve lise öğrenimini Mersin’de tamamladı. 3 abisi ve 1 ablası vardır. 10 yaşında iken tiyatroya ilgisi ve yeteneği vardı. Ablasının Almanya’dan arkadaşı aracılığı ile ilk olarak ”Gemilerde Talim Var” adlı oyunu oynadı ve Mersin Bölge Tiyatrosu’nda amatörce oynamaya devam etti. 1985 yılında Ankara’ya gitti. 1986 yılında TRT’de dublaja başladı. Profesyonelce tiyatro oynamaya başladı ve 1992′ye kadar Ankara’da kaldı. Daha sonra ise yeni ..

23
Mayıs
2013

Esra Dermancıoğlu Kimdir? Doksanlar Dizisi

Esra Dermancıoğlu Kimdir? Doksanlar Dizisi

Doksanlar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Esra Dermancıoğlu kimdir? Esra Dermancıoğlu, 7 Aralık 1968 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk oyunculuk hayatına Sen Harikasın dizisi ile başladı Ardından ‘Avrupa Yakası’ dizisinde rol alan oyuncu, daha sonra çekimleri sadece bir gün süren uzun metraj komedi filmi olan “Moral Bozukluğu ve 31″de rol aldı. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisindeki Mukaddes karakteri ile tanınmamış ve ün kazanmıştır. Çok yakında ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan 90′lar dizisi oy..

23
Mayıs
2013

Ümit Erdim Kimdir? Doksanlar Dizisi

Ümit Erdim Kimdir? Doksanlar Dizisi

Doksanlar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Ümit Erdim kimdir? Ümit Erdim tiyatro ve dizi oyuncusu. 15 Haziran 1985 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlkokul ve ortaokuldan sonra, İzmit Atılım Anadolu Lisesi’ni bitirdi.1998 - 2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında oynadı. 1997 yılında Böyle mi Olacaktı adlı dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat yaşamı Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena adlı dizilerle devam etmiştir. Bir çok dizide rol almıştır. Katıldığı Can Dostum adlı köpe..

BUNLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİRclose

Made in King Seo / Seo Teması

CC CSS Alexa XHTML
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...
oto yedek parça digiturk